top of page
esab-1-logo-png-transparent_edited.png

Esab’ın bütün eldivenleri CE onaylıdır. Bağımsız yetkili kuruluşlar tarafından test edilmiş ve onaylanmış ürünlerdir. Kategori 2 ve sonrasına uygundur. Eldivenler mekanik aşınma, kesme, yırtılma ve delinmeye karşı test edilmiştir. Isı performansı için; açık aleve maruz kalma, temas, iletim, kıvılcım, eriyik metal sıçrantı testlerinden geçirilmiştir.

Gazaltı Kaynak Eldiveni

Özellikle ısı dayanımı ve zor aşınma özelliklerine sahip yüksek kalite 1,3mm kalınlığında süet inek derisinden imal edilmiştir. Başparmak takviyesi, Kevlar® ile şeritli gizli dikiş ve ilave damar koruması için ek yama özelliklerine sahiptir. Kolluk astarı alevlenmeye dayanıklı FR® teknolojisine sahip pamuk, avuç içi astarı yün kumaştır. Kategori 2, EN 12477(4143) ve EN 388(3223) standartlarına uygundur.

TIG Kaynak Eldiveni

Özel tig kaynak eldiveni Kevlar® ile şeritli gizli dikiş ve yüksek kalite inek ve koyun derisinden imal edilmiştir. Tetik için düz başparmak kesimi, 13 cm süet inek derisinden kolluk, mükemmel konfor, arttırılmış parmak kullanım kabiliyeti ve sağlamlık en belirgin özellikleridir. Kategori 2, EN 12477(21X2) ve EN 388(2121) standartlarına uygundur.

bottom of page