top of page

Ark kaynağı uygulamaları için amaca uygun inşa edilmiş olan Arc Mate serisi robotlar, robot ve kaynak endüstrisinde uzun yıllara dayanan deneyimin ürünüdür. 20 kg'a kadar taşıma yükü ve 2,0 m'ye kadar erişime sahip bu seri geniş bir yelpazedeki ark kaynağı, lazerli kaynak, lehimleme ve kesme uygulamaları için uygundur. Geniş yelpazedeki talepleri karşılamak üzere farklı modeller mevcuttur ve tüm modeller, çok yönlülüğü artırmak ve süreçleri daha verimli hale getirmeye yardımcı olmak üzere çeşitli araçlarla birlikte gelir.

ARC Mate 100iD

Alanı daha etkili bir biçimde kullanması amacıyla yeni ARC Mate 100iD, daha sofistike ve kavisli bir tasarıma kavuşmuştur. Bu tasarımı kompakt kaynak hücrelerinde rahatlıkla çalışmasına izin verir. Çalışma alanını daha idareli kullanmasını sağlayan tamamen bütünleşik kaynak hortumu sargısına ve yardımcı kablolara sahiptir. 

Robot Ekseni

6 Eksen

Erişim

1441 mm

Kapasite

12 Kg

ARC Mate 120iD

Çok yönlü ideal bir kaynak robotu olan ARC Mate 120iD, daha yüksek eksen hızları için yeni bir aktarma organına sahiptir ve yüksek rijitlik sayesinde ± 0,02 mm’lik bir tekrarlanabilirliğe sahiptir. Maksimum çalışma esnekliği için geniş bir çalışma alanına sahiptir ve kendi tabanında ki çok yakın noktalara kadar ulaşabilir. 

Robot Ekseni

6 Eksen

Erişim

1831 mm

Kapasite

25 Kg

bottom of page