top of page

Acerca de

Biz Kimiz?

Trex Teknoloji San Ve Tic Ltd Şti İstanbul' da 2020 yılında kurulmuştur. Deneyimli uzman ekibi ile beraber endüstriyel uygulamalarda %100 müşteri memnuniyetini güven odağında sağlamayı hedef ve ilke edinerek çözümler sunmaktadır.
 
Günümüz teknolojisini yakından takip eden, yeniliğe açık, dinamik, kalite ve sonuç odaklı hizmet anlayışını benimseyen Trex Teknoloji, mühendislik hizmetleri ve ürün satışı alanında faaliyet göstermektedir.

Fanuc iş birliği ile; Esab, Tbi Industries başta olmak üzere Avrupa'nın lider ve nitelikli markalarının ürün, yedek parça ve sarf malzeme tedariklerini sağlamaktadır. Endüstride değişim ve gelişimlerin öncüsü olma misyonu ile her geçen gün ivmelenerek kendini geliştirmektedir.

Robot programlama ve kurulum, teknik servis desteği, otomasyon, proje ve süreç yönetimi gibi faaliyet alanlarında gerek son kullanıcı, gerekse tüm entegratör firmaların taleplerini yerine getirmek üzere mühendislik çözümleri sağlamaktadır.

Endüstriye yön veren, sürdürülebilir teknoloji ve sistemleri yakından takip eden Trex Teknoloji; kaliteli, üstün teknolojilere sahip ürünler ve mühendislik hizmetleri ile sektörde emin adımlarla ilerlemektedir.

bottom of page