top of page

Farklı erişimler ve bilek hızları ile birlikte kullanılabilen bu insan kolu boyutundaki robot, gıda ve metal dahil olmak üzere çok çeşitli sektörlerde 14 kg'a kadar parçaların taşınması ve işlenmesi için en iyi kompakt çözümdür. Yüksek doğruluk ve üretkenlik seviyelerinde bile isteğe bağlı entegre akıllı (vizyon & kuvvet) işlevselliğe sahip LR Mate taşıma robotları kaynak, boyama ve oda temizliği için özel bir ekipmanla birlikte gelir.

LR Mate 200iD/4S

Son derece kompakt olan bu 6 eksenli kısa kollu robot, dar alanlar ve kompakt makineler için tasarlanmıştır. Kolay entegre edilebilen bu model ayrıca entegre akıllı (görüş ve kuvvet) fonksiyonu ve özel uygulama paketleri gibi bir dizi seçenekle kullanılabilir.

Robot Ekseni

6 Eksen

Erişim

550 mm

Kapasite

4 Kg

LR Mate 200iD/7L

Küçük taşıma yüklerini hızlı bir şekilde kaldırmaya yönelik bu çok amaçlı kompakt sanayi robotunun erişim kapasitesi artırılmıştır. Tüm LR Mate robotlarında olduğu gibi entegre akıllı (görüş ve kuvvet) fonksiyonlar, özel uygulama paketleri ve standart IP67 koruması dahil olmak üzere bir dizi seçenek sunar.

Robot Ekseni

6 Eksen

Erişim

911mm

Kapasite

7 Kg

bottom of page